top of page

Grupa Phoenix 
Real Estate 
GROUP

IMMOBILIEN / REAL ESTATE / NIERUCHOMOŚCI

 Grupa Phoenix Sp. Z o.o. 

Grupa Phoenix Sp. Z o.o. ma swoje korzenie w 1990 roku i wywodzi się ze spółki Phoenix Intermedia Sp. Z o.o. która była pierwszym w Polsce wydawnictwem które wydało kolorową prasę (Popcorn, Dziewczyna, Chip, Auto International, Schtick & Schick itd.). W chwili obecnej pod szyldem różnych spółek prowadzi działalność na Dolnośląskim rynku nieruchomości. Zajmujemy się wszystkimi tematami związanymi z nieruchomościami począwszy od deweloperki poprzez powierzchnie biurowe i komercyjne do hal produkcyjnych i powierzchni magazynowych. Budujemy, Inwestujemy, Wynajmujemy, Sprzedajemy... 

Gebäude

Portfolio

Wynajem / Sprzedaż / Deweloperka / Hotele / Restauracje / Hale i Magazyny

Wynajem

W naszej ofercie mamy powierzchnie komercyjne, biurowe i magazynowe pod wynajem w naszych kamienicach w sercu Wrocławskiego Rynku. Posiadamy też miejsca garażowe w garażu podziemnym w Sukiennicach Wrocławskich. Obecnie posiadamy również wyposażone i umeblowane apartamenty i powierzchnie mieszkalne w sercu Rynku pod wynajem.

Sprzedaż

Pełniąc funkcje dewelopera sprzedajemy powierzchnie mieszkaniowe  we Wrocławiu i w jego okolicach. Dostępność powierzchni zależy od aktualnych projektów deweloperskich. Głównie koncentrujemy się na projektach zlokalizowanych na wschodzie Wrocławia.

Shaking Hands

Powierzchnie Magazynowe

W naszej ofercie posiadamy również powierzchnie magazynowe i hale produkcyjne położone w dogodnych dla transportu rejonach  Wrocławia. Jesteśmy również gotowi realizować projekty indywidualne i dedykowane naszemu klientowi.

Partnerzy

Obsługujemy i doradzamy wielu międzynarodowym inwestorom i instytucjom na rynku polskim. Przy naszych projektach współpracujemy ściśle z bankami UBS i Deutsche Bank oraz z Vorsprung Family Office, 

Showing an Apartment

Deweloperka: Budujemy i sprzedajemy mieszkania. Naszymi ostatnimi projektami są Groblice I, II, III, IV, V. w Groblicach przy ulicy Opolskiej.

Powierzchnie Komercyjne: Biura i lokale użytkowe na parterze okolice rynku oraz dzielnicy trzech wyznań: Sukiennice 5, 6, 7 Świętego Antoniego 15.

Nasze Projekty

Hotelarstwo: Serdecznie Zapraszamy do naszego Hotelu w Jeleniej Górze - Hotel Fenix Strauss

ul. 1go Maja 88 58-500 Jelenia Góra

http://www.hotelstrauss.com

Hale produkcyjne i Magazynowe: Nasze hale znajdują się w Siechnicach. Posiadamy różne magazyny i inne powierzchnie industrialne. Jesteśmy również gotowi  podjąć się budowy obiektu "na miarę" pod indywidualnego klienta w czym mamy doświadczenie..

Insurance Agent
Start: Leistungen
Start: Galerie

KONTAKT

Sukiennice 6, 50-107 Wrocław, Poland

Tel: +48 71 343 88 33

iPhone
Start: Kontakt
bottom of page